CZ | SK | PL

  


  

Pre vyššie ciele

O nás

SCASERV a.s. je dynamický sa rozvíjajúca spoločnosť poskytujúca služby v obore lešenia a debnenia v Českej, Slovenskej a Poľskej republike. Svoju činnosť začala v marci 2012 a nadviazala na dlhodobú tradíciu spoločností SGB, Hünnebeck a Harsco, ktoré na týchto trhoch pôsobili od roku 1992. Sídlo spoločnosti a pobočka ponúkajúce kompletný sortiment a služby sa nachádza v Ostrave. Na území Slovenskej republiky máme ďalej pobočky v Prahe a Brne.

Slovenská dcérska spoločnosť Scaserv s.r.o. začala svoju činnosť v apríli 2012. Sídlo aj pobočka spoločnosti sa nachádza v Bratislave. V marci 2013 začala svoju činnosť poľská dcérska spoločnosť SCASERV sp.z o.o so sídlom a pobočkou v Chorzow.

V ďalších regiónoch využívame širokú sieť distribútorov a úzko spolupracujúcich firiem, ktoré ponúkajú naše produkty a služby.

Sme poprednou spoločnosťou poskytujúcou služby v obore lešenia a debnenia v strednej Európe. Vďaka vysoko odbornému tímu, vlastnému širokému spektru produktov, ktoré zahŕňa státisíce m² lešenia, stovky pojazdných veží, desaťtisíce m² debnenia a ďalších prístupových systémov a systémov pre prácu vo výškach, sme schopní trvalo a komplexne zabezpečovať požiadavky našich zákazníkov. Poskytujeme služby zahŕňajúce montáž a demontáž lešenárskych systémov, dopravu, technickú podporu, projekčná činnosť a školenia.

Našim zákazníkom ponúkame na prenájom a predaj certifikované produkty, ktoré sa radia k technologickej špičke na trhu:

/ fasádne rámové lešenie SPRINT
/ mobilné hliníkové veže BoSS
/ modulové lešenie CUPLOK
/ stenové debnenie LOGIK 50
/ nosníkové debnenie stropov a prievlakov SCAFLEX
/ mobilné oplotenie
/ mobilné schodiská SafeStep
/ prechodové lávky SafeBridge
/ ochrana voľného okraja SafeGuard
/ schodiskové veže CUPLOK, R-MODUL
/ ďalší sortiment (spotrebný debniace materiál, siete, sklzy, kotevné príslušenstvo a pod.)

Kladieme absolútnu dôraz na bezpečnosť, kvalitu, spoľahlivosť našich služieb a individuálny prístup k zákazníkovi s cieľom navrhnúť správne a efektívne riešenie.

Na vzájomnú spoluprácu sa teší tím profesionálov spoločnosti SCASERV.


Pre viac informácií nám zašlite kontaktné údaje:Vážení zakaznící, informujeme Vás v súlade s nariadením EU, že poskytnuté informácie nie sú nami ďalej nijako používané ani archivované a slúžia len pre vybavenie tejto žiadosti. Viac informácií TU.


Ostrava, CZ T: +420 595 222 200
E: ostrava@scaserv.cz
Praha, CZ T: +420 272 101 511
E: praha@scaserv.cz
Brno, CZ T: +420 548 212 997
E: brno@scaserv.cz
Bratislava, SK T: +421 244 459 871
E: bratislava@scaserv.sk
Chorzów, PL T: +48 730 025 111
E: chorzow@scaserv.cz

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Blog

© 2015 MARF
Facebook YouTube